Święto Majsterkowicza w Leroy Merlin - Bonarka City Center
"Masterkujemy dla Zdrowia Dzieci ze Szpitala w Prokocimiu"


Od 4 do 11 listopada 2010 r. w czasie Dni Majsterkowicza klienci sklepu Leroy Merlin w Bonarce mogli wziąć udział w kilkunastu aukcjach na wybrany asortyment sklepu i stać się darczyńcą Fundacji "O ZDROWIE DZIECKA". Zaczynając licytację od symbolicznej złotówki, można było w ten sposób zakupić przedmioty użytkowe, np. kabinę prysznicową wartą 1000 zł. Od wolontariuszy Fundacji „O Zdrowie Dziecka” za dobrowolne datki wrzucane do wcześniej przygotowanych puszek kwestarskich można było zakupić Bożonarodzeniowe kartki, które powstały przy udziale małych pacjentów szpitala. Wolonatriusze rozdawali także ulotki informujące o działalności Fundacji.

„Cieszę się, że Dni Majsterkowicza staną się okazją nie tylko dla dobrych zakupów, ale też przysłużą się dobru najmłodszych” – mówi Grzegorz Tokarz, dyrektor Leroy Merlin w Bonarce.

Podczas Święta Majsterkowicza Klienci Sklepu Leroy Merlin przekazali naszym Wolontariuszom 3500 zł. Łączna kwota z licytacji przedmiotów z oferty handlowej sklepu wyniosła 2910 zł. Dzięki tej akcji, do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie zostało zakupione następujące wyposażenie:
- wagi niemowlęce (4 sztuki - 3447,36 zł),
- ciśnieniomierze (5 sztuk – 978,20 zł),
- mankiety pediatryczne do ciśnieniomierzy (2 komplety – 70 zł),
- materace do łóżek szpitalnych (10 sztuk – 1918 zł).

Z tej okazji bardzo dziękujemy wszystkim klientom, którzy "majsterkowali dla zdrowia" naszych małych pacjentów oraz Dyrekcji i Wszystkim Pracownikom Sklepu Leroy Merlin w Bonarka City Center za inicjatywę i przekazaną pomoc.