Koncert Charytatywny "Młode Skrzypce" Marii Ford

W dniu 23.2.2011 r. w klubokawiarni Jazz Faust Cafe w Krakowie odbył się charytatywny koncert na utalentowanej skrzypaczki - Marii Ford. Dochód z imprezy w kwocie 1947,20 zł został przekazany Fundacji Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie "O ZDROWIE DZIECKA". Środki te zostaną w całości wykorzystane na zakup sprzętu medycznego dla naszego Szpitala. Za ten piękny gest serdecznie dziękujemy organizatorom imprezy - Klubokawiarni Jazz Faust Cafe oraz Marii Ford, która dając wspaniały koncert pomogła swoim rówieśnikom przebywającym w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.

Jazz Faust Cafe jest kameralną i stylizowaną klubokawiarnią jazzową, usytuowaną w centrum Krakowa.  Misją Jazz Faust Cafe jest animacja i upowszechnianie kultury wśród osób, które konsumpcje chcą ubogacić i połączyć z innymi aktywnościami. Stąd w piwnicy odbywają się koncerty najlepszych muzyków, wernisaże, wystawy fotografii, mitingi podróżnicze, które wprowadzają w rzeczywistość nazwaną przez zagranicznych gości
Cracow experience. Szerokie spektrum aktywności kulturalnych i edukacyjnych kształtuje pozycję klubu i sytuują go wśród najbardziej wartościowych miejsc, z którym współpracują Konsulat Generalny Francji w Krakowie, Instytut Francuski w Krakowie  (cykl francuskich niedziel i święto Beaulais nouveau), Konsulat Słowacki w Krakowie, Instytut Cervantesa (El Dia e), Koło Nauk Politycznych UJ, Koła naukowe: Iberystów, Romanistów, Afrykanistów oraz wiele innych ośrodków kultury i nauki, z którymi  klub współpracuje.

Odwiedź stronę Jazz Faust Cafe