Koszulka Doroty Pykosz z autografami reprezentantek Polski przekazana na naszą aukcję
Licytacja odbyła się 19.2.2010 r. podczas 3. Finału "Prawnicy Chorym Dzieciom"


Koszulka Joanny Mirek z autografem - Licytuj na AllegroKoszulka Aleksandry Jagieło z autografem - Licytuj na AllegroPiłka z autografami zawodniczek "Muszynianki" - Licytuj na AllegroW licytacji naszych przedmiotów pomagają nam

 

 

Polskie Siatkarki odwiedzają Szpital w Prokocimiu

W poniedziałek, 19 października, pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie odwiedziły "polskie Złotka": Dorota Pykosz, Joanna Mirek oraz Agnieszka Śrutowska (obecnie zawodniczki "Bank BPS - Muszynianka - Fakro Muszyna") oraz II trener zespołu Ryszard Litwin. Siatkarki rozdawały autografy i rozmawiały z dziećmi, a na rzecz Szpitala przekazały koszulki z podpisami reprezentacji.

Siatkarki odwiedziły Szpital w ramach akcji GWIAZDY DZIECIOM, w ramach której osoby ze świata sportu, sztuki i show-biznesu odwiedzają małych pacjentów, zostawiając jednocześnie jakiś prezent, który zostaje następnie zlicytowany w portalu Allegro. Dochód z tych sprzedaży zostaje przekazany na zakup sprzętu medycznego dla naszego szpitala.
Siatkarki podarowały pacjentom Oddziału Onkologiczno-Hematologicznego medal zdobyty podczas I Memoriału im. Agaty Mróz-Olszewskiej. Medal wręczony na ręce personelu Oddziału Onkologiczno-Hematologicznego będzie po kolei przekazywany wszystkim obecnym i przyszłym pacjentom oddziału. 

Siatkarki przyjechały do Prokocimia tuż po zakończeniu I Memoriału Agaty Mróz, który odbył się w ten weekend w Katowicach. Oprócz akcji oddawania krwi i meczu, który "złotka" rozegrały w katowickim Spodku, dobyło się uroczyste uhonorowanie prof. Janusza Skalskiego, kierownika Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie pamiątkowym medalem za działalność na rzecz chorych dzieci.


Pamiątkowe zdjęcia


Przekazanie medalu dla pacjentów oddziału onkologii
Foto: Bartłomiej Pawlak

Kontakt i szczegółowe informacje o akcji "Gwiazdy Dzieciom"
Biuro Akcji Odnowy Szpitala (12) 658-20-11 wew.1104, 0 606 718 005, 0 600 410 792
e-mail: akcja@odnowaszpitala.pl