Świąteczna Akcja Pakowania Zakupów
w Hipermarkecie Carrefour Czyżyny

Dzięki przychylności Dyrekcji Carrefour Czyżyny w dniach od 18 do 22 grudnia 2006 roku na terenie hipermarketu odbyła się Świąteczna Akcja Pakowania Zakupów. W zamian za pakowanie świątecznych zakupów, wolontariusze dostawali od klientów sklepu symboliczne datki. Przez pięć dni udało się zebrać 1409,72 zł. Całkowity dochód został przeznaczony na remont i modernizację naszego szpitala.

Z naszego doświadczenia wynika, że jest to wspaniała inicjatywa, dzięki której możemy pokazać, że wszyscy możemy pomóc w realizacji jakiejś wielkiej sprawy, że w naszym bliższym i dalszym otoczeniu coś może zależeć od nas.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Hipermarketu Carrefour za umożliwienie przeprowadzenia powyższej kwesty, a szczególnie Pani Agnieszce Odroniec za osobiste zaangażowanie i bezinteresowną pomoc w realizacji świątecznej akcji. Jak również dziękujemy wolontariuszom: Justynie Sroce, Karolinie Płonce, Gabrieli Plucie, Agnieszce Nawrot, Monice Panek oraz Tomkowi Laskowi, którzy po raz kolejny wsparli naszą akcją odnowy. 

Zapraszamy do galerii

Foto: Bartłomiej Pawlak